Skontaktuj się z nami

601 64 64 69
ipc@instalatorpompciepla.pl
Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Jeżeli nurtują Panstwa jakiekolwiek pytania napisz do nas.
przejdź do formularza

Powietrzne pompy ciepła Gorenje

Pobierz katalog powietrznych pomp ciepła Gorenje -> Powietrzne Pompy Ciepła typu Monoblock,
Powietrzne Pompy Ciepła typu Split

Gorenje to firma, która od samego początku działalności starała się być jak najbliżej klienta. Producent zyskał zaufanie poprzez tworzenie sprzętu przystosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i upodobań użytkownika. Już na etapie projektowania głównym celem firmy Gorenje jest wygoda użytkowania oraz niepowtarzalny design. Firma ta w swojej ofercie już od lat 80-tych XX wieku posiada pompy ciepła.
Ponad 30-letna praktyka zaowocowała bardzo dużym zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Szeroka gama urządzeń najwyższej jakości i rozwiązań oferowanych przez tę renomowaną słoweńską firmę sprawia, że każdy klient może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Rezultatem wieloletniej pracę nad swoimi urządzeniami jest stworzenie produktu, który pozwala zmniejszać koszty i zarazem chronić środowisko naturalne.

 

Firma Gorenje jest producentem wysokiej jakości pomp ciepła, które przeznaczone są na potrzeby ogrzewania jak i chłodzenia budynków. Działanie pomp ciepła oferowanych przez firmę polega na wykorzystywaniu energii zmagazynowanej w otaczającym nas powietrzu. Urządzenia te stanowią zaawansowany technologicznie system, który jest przystosowany do korzystania z odnawialnych źródeł energii. Niekwestionowaną zaletą pomp ciepła Gorenje jest szeroki zakres działania. Producent chwali się ogromną efektywnością swoich urządzeń w temperaturach od -20°C do 40°C. Urządzenie to odporne jest na bardzo niskie temperatury poprzez odpowiednią konstrukcję i montaż - parownik pompy zainstalowany jest na zewnątrz obiektu. Pozostałe kluczowe elementy urządzenia znajdują się w budynku i są w ten sposób chronione przed zamarzaniem. Dzięki temu są niezawodne nawet w ciągu najzimniejszych dni roku, a produkcja ciepła możliwa, nawet gdy temperatura na zewnątrz spada do -20°C. Urządzenie to doskonale sprawdza się również latem, jako system klimatyzacyjny.

 

Innowacyjne technologie zastosowane w pompach ciepła oferowanych przez firmę Gorenje oraz wysokiej jakości materiały pozwalają na sprawne działanie przez wiele lat. Niekwestionowanymi atutami urządzeń oferowanych przez tę znaną europejską firmę jest ich cicha praca i ogrzewanie każdego pomieszczenia do preferowanej temperatury. Gorenje zawsze tworzyła swoje projekty z myślą o końcowym odbiorcy, dlatego niebagatelną zaletą wszystkich urządzeń jest ich cena. Ten słoweński producent zasługuje również na uwagę poprzez zagwarantowanie swoim klientom pełnej pomocy technicznej oraz serwisu, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Sprawdź ile to kosztuje.

Wycena
Dowiedz się więcej