Skontaktuj się z nami

601 64 64 69
ipc@instalatorpompciepla.pl
Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego. Jeżeli nurtują Panstwa jakiekolwiek pytania napisz do nas.
przejdź do formularza

Powietrzne pompy ciepła Alpha Innotec

Pobierz katalog powietrznych pomp ciepła Alpha Innotec -> Powietrzne Pompy Ciepła Alpha Innotec

Wybierając system grzewczy należy mieć na uwadze nie tylko obecną cenę urządzenia, ale też przyszłe rachunki za prąd i ogrzewanie. Warto pamiętać, że decyzja ta ma korzystny wpływ na środowisko naturalne. Decydując się na zastosowanie alternatywnych źródeł energii należy zwrócić uwagę na pompy ciepła, które są wysoce efektywnym źródłem ciepła działającym zgodnie z troską o środowisko. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu dostępnych odnawialnych źródeł energii - gruntu, powietrza i wody pompa aktywnie przyczynia się do ochrony środowiska, jednocześnie umożliwiając uniezależnienie się od wszelkiego rodzaju paliw kopalnych i ograniczonych źródeł energii. Redukcja emisji dwutlenku węgla następuje przez wykorzystanie powietrza i wody jako źródeł energii. produkty firmy Alpha-Innotec są także bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.
Decydując się na urządzenia firmy Alpha-Innotec możemy mieć pewność solidnej firmy działającej na rynku od lat, która w swojej ofercie ma konstrukcje skonstruowane z materiałów najwyższej jakości w sposób nowoczesny i innowacyjny. Pompy ciepła typu powietrze/woda oferowane przez firmę Alpha-Innotec pod względem kosztów inwestycyjnych są najkorzystniejszym rozwiązaniem w stosunku do pozostałych typów pomp.

     

Powietrze jako dolne źródło istnieje wszędzie i może być wykorzystywane bez większych nakładów. Jedną z największą zaletą urządzeń, jakie znaleźć możemy w ofercie, jest możliwość montowania jej bez wykonywania jakichkolwiek prac ziemnych. Urządzenia firmy Alpha-Innotec sprawdzają się nawet przy -20 C przetwarzając powietrze na energię cieplną i ogrzewając tym samym budynki różnego typu. Działanie pompy docenimy nie tylko w standardowym zimowym okresie grzewczym, ale także podczas wakacji, ponieważ służy również jako system klimatyzacyjno–chłodzący pomieszczenia, zapewniając całoroczny komfort przebywania w pomieszczeniach mieszkalnych bez potrzeby otwierania okien i wietrzenia pomieszczeń. Dzięki temu do domu nie dostaje się hałas i zaniczyszczone powietrze z ulicy. Kolejną zaletą urządzeń firmy Alpha Innotec jest ich nowoczesność, która przejawia się nie tyko w jej zewnętrznym designie, czy niskich kosztach eksploatacyjnych, ale także w sposobie obsługi i zarządzania tym urządzeniem. Stworzenie specjalnej aplikacji Alpha–Web pozwala bowiem za pomocą telefonu czy komputera z dostępem do internetu swobodnie kontrolować pracę. Dodatkowo Alpha – Web jest dostępne nie tylko dla użytkownika pompy, ale także dla instalatora, który za pomocą aplikacji może również na odległość diagnozować błędy i awarie urządzenia.
Sprawdź ile to kosztuje.

Wycena
Dowiedz się więcej